Крем для очей Cu skinДуже подобається цей крем, комфортний, очі не печуть (у мене від деяких було таке), гелево-кремова консистенція при цьому дуже живить, залишається сяючий фініш до кінця дня, користуюся всьогЧитати далі
СуперсироваткиЯ купила цю сироватку приблизно місяць тому і можу сказати тільки хороше. Я щодня використовую накладні вії та іноді висмикую свої натуральні, але з цією сироваткою мої вії дуже швидко відроЧитати далі
Крем для очей Cu skinДуже подобається цей крем, комфортний, очі не печуть (у мене від деяких було таке), гелево-кремова консистенція при цьому дуже живить, залишається сяючий фініш до кінця дня, користуюся всьогЧитати далі