Добре маскаЯ не побачила жодних особливих результатів після використання цієї маски. Вона була просто нормальною, нічого особливого. Добре, що вона не подразнювала мою шкіру.
Сонцезахисний кремГарна ціна, непоганий сонцезахисний крем. Добре вбирається в шкіру, не залишає білого нальоту. Шкіра не виглядає надто жирною чи липкою, це досить легкий крем.
Добре маскаЯ не побачила жодних особливих результатів після використання цієї маски. Вона була просто нормальною, нічого особливого. Добре, що вона не подразнювала мою шкіру.
Сонцезахисний кремГарна ціна, непоганий сонцезахисний крем. Добре вбирається в шкіру, не залишає білого нальоту. Шкіра не виглядає надто жирною чи липкою, це досить легкий крем.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу