Приємно здивованийСпочатку я скептично поставилася до очищувального мила, але воно мене приємно здивувало! Мені також дуже подобаються інші продукти з набору.
Схвильований!Ідеальний тонік, ніжно очищає, розгладив шкіру вже після кількох використань. Чорні цятки стали набагато менш помітними, дуже рекомендую. Приємний запах і зручний у використанні. Обов'язковоЧитати далі
Приємно здивованийСпочатку я скептично поставилася до очищувального мила, але воно мене приємно здивувало! Мені також дуже подобаються інші продукти з набору.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу