Я рекомендуюДуже легкий та приємний гель. Швидко вбирається та добре зволожує, не залишаючи відчуття липкості. Заспокоює шкіру та зменшує почервоніння. Гарний вибір для щоденного використання, особливо Читати далі
Я рекомендуюДуже легкий та приємний гель. Швидко вбирається та добре зволожує, не залишаючи відчуття липкості. Заспокоює шкіру та зменшує почервоніння. Гарний вибір для щоденного використання, особливо Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу