Харухару ТонерДуже хороший тонер! Користуюся вечорами, після зняття макіяжу. Він робить шкіру більш гладкою і м'якою, зволожує і заспокоює. Мені дуже подобається, що продукт не має запаху і не липкий. ДосЧитати далі
Крем для обличчяМені подобається цей крем як ранковий. У мене суха шкіра. Мені також подобається запах крему, але якщо у вас чутлива шкіра, запах лаванди буде занадто сильним.
Харухару ТонерДуже хороший тонер! Користуюся вечорами, після зняття макіяжу. Він робить шкіру більш гладкою і м'якою, зволожує і заспокоює. Мені дуже подобається, що продукт не має запаху і не липкий. ДосЧитати далі
Крем для обличчяМені подобається цей крем як ранковий. У мене суха шкіра. Мені також подобається запах крему, але якщо у вас чутлива шкіра, запах лаванди буде занадто сильним.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу