Мені подобаєтьсяКрем добре вбирається, не залишає відчуття липкості при використанні під тональним кремом. Шкіра виглядає добре насиченою. Підходить для моєї сухої шкіри в холодну пору року, коли шкіра на оЧитати далі
Боже мій.Цей продукт змусив мене подумати, що я неправильно прожила своє життя! Дуже подобається завершальний ефект/догляд після його нанесення! Шкіра відчувається зволоженою, і продукт не залишає віЧитати далі
Мені подобаєтьсяКрем добре вбирається, не залишає відчуття липкості при використанні під тональним кремом. Шкіра виглядає добре насиченою. Підходить для моєї сухої шкіри в холодну пору року, коли шкіра на оЧитати далі
Боже мій.Цей продукт змусив мене подумати, що я неправильно прожила своє життя! Дуже подобається завершальний ефект/догляд після його нанесення! Шкіра відчувається зволоженою, і продукт не залишає віЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу