Заспокійливий педі з азіатською центеллоюМені дуже сподобався цей товар, обов'язково куплю ще! Дуже добре заспокоює шкіру, допоміг мені відновити шкірний бар’єр. Рекомендую вам цей продукт
Прохолодний та зволожуючийУ мене дуже суха шкіра. Я наношу цей тонік у 3 шари як перший крок після вмивання. Він не лущить мою шкіру, вона виглядає свіжою та зволоженою. Він чудово вбирається.
Тонер дуже хороший.Тонік дуже хороший. Шкіра залишається зволоженою, сяючою. Єдине, що мені не дуже подобається, це те, що він трохи стягує шкіру одразу після використання. Коли я наношу крем зверху, все добреЧитати далі
Заспокійливий педі з азіатською центеллоюМені дуже сподобався цей товар, обов'язково куплю ще! Дуже добре заспокоює шкіру, допоміг мені відновити шкірний бар’єр. Рекомендую вам цей продукт
Прохолодний та зволожуючийУ мене дуже суха шкіра. Я наношу цей тонік у 3 шари як перший крок після вмивання. Він не лущить мою шкіру, вона виглядає свіжою та зволоженою. Він чудово вбирається.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу