Санскрін Дуже класний сонцезахист, мій фаворит серед інших, зволожує, але не залишає жирний блиск, добре вбирається та має ненавʼязливу віддушку. Рекомендую)
Хороше зволоження, більше для зимиМає трохи липкувату текстуру, але за рахунок цього добре зволожує шкіру. Для мене він більш комфортний у холодну пору року.
Санскрін Дуже класний сонцезахист, мій фаворит серед інших, зволожує, але не залишає жирний блиск, добре вбирається та має ненавʼязливу віддушку. Рекомендую)
Хороше зволоження, більше для зимиМає трохи липкувату текстуру, але за рахунок цього добре зволожує шкіру. Для мене він більш комфортний у холодну пору року.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу