Маска для обличчяМаска як справжній мед. Дуже приємна, легко накладається. Тримаю близько 30 хвилин. Шкіра після маски свіжа, оксамитова, дуже приємна на дотик. Рекомендую
Хороше зволоження, більше для зимиМає трохи липкувату текстуру, але за рахунок цього добре зволожує шкіру. Для мене він більш комфортний у холодну пору року.
рекомендую Піна фантастична. У мене комбінована шкіра. Цей продукт зовсім не сушить мою шкіру. Дуже добре знімає макіяж. рекомендую. Обов'язково куплю ще.
Маска для обличчяМаска як справжній мед. Дуже приємна, легко накладається. Тримаю близько 30 хвилин. Шкіра після маски свіжа, оксамитова, дуже приємна на дотик. Рекомендую