Крем для очей Cu skinДуже подобається цей крем, комфортний, очі не печуть (у мене від деяких було таке), гелево-кремова консистенція при цьому дуже живить, залишається сяючий фініш до кінця дня, користуюся всьогЧитати далі
Найкраща маска, яка в мене коли-небудь булаДуже класна маска, приємна тканина, есенція маски добре вбирається. Після зняття маски потрібно розгладити есенцію по обличчю руками, щоб пришвидшити вбирання. Через 10-15 хвилин після зняттЧитати далі
рекомендую Піна фантастична. У мене комбінована шкіра. Цей продукт зовсім не сушить мою шкіру. Дуже добре знімає макіяж. рекомендую. Обов'язково куплю ще.
Крем для очей Cu skinДуже подобається цей крем, комфортний, очі не печуть (у мене від деяких було таке), гелево-кремова консистенція при цьому дуже живить, залишається сяючий фініш до кінця дня, користуюся всьогЧитати далі
Найкраща маска, яка в мене коли-небудь булаДуже класна маска, приємна тканина, есенція маски добре вбирається. Після зняття маски потрібно розгладити есенцію по обличчю руками, щоб пришвидшити вбирання. Через 10-15 хвилин після зняттЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу