ІдеальнийЦей продукт мені порадив косметолог для відновлення захисного бар'єру шкіри. Консистенція дуже м'яка, рідка та непомітна на шкірі, мені дуже подобається!
Хороше зволоження, більше для зимиМає трохи липкувату текстуру, але за рахунок цього добре зволожує шкіру. Для мене він більш комфортний у холодну пору року.
ВершкиЯ використовую його як денний крем. У мене комбінована шкіра, і крем ідеально для неї підходить. Дуже легкий, не жирний, але водночас дуже добре живить і зволожує шкіру. Потрібна зовсім невеЧитати далі