Відмінна оліяЦя олія приємна. Не подразнює. Дуже легко знімає макіяж, як крем з SPF, так і очищення шкіри ввечері. Рекомендую. Потрібно зовсім небагато. Ця олія однозначно входить до мого Топ-списку.
Дуже приємний кремСподіваюся, це допоможе розгладити шкіру під очима. Поки що мені дуже подобається, але людям з чутливою шкірою я б рекомендувала використовувати його кожні три дні та використовувати з дуже Читати далі
Перша спроба!Гарне перше враження та досвід! Використовувала лише 3 рази і читала, що вперше користувач може відчути невеликий бум акне, оскільки ретинол може стимулювати глибокі вугрі, щоб вони почали зЧитати далі
Відмінна оліяЦя олія приємна. Не подразнює. Дуже легко знімає макіяж, як крем з SPF, так і очищення шкіри ввечері. Рекомендую. Потрібно зовсім небагато. Ця олія однозначно входить до мого Топ-списку.