Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.

Відгуки – 1
Я залишила маску на обличчі на годину, нанесла її після очищення шкіри, тому була червона як помідор, і можу сказати, що після зняття маски моя шкіра приємно заспокоїлася, і весь продукт поглинувся.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.