Я рекомендуюДуже легкий та приємний гель. Швидко вбирається та добре зволожує, не залишаючи відчуття липкості. Заспокоює шкіру та зменшує почервоніння. Гарний вибір для щоденного використання, особливо Читати далі
Крем для обличчя легкої консистенціїЛегка, гелеподібна консистенція. Після нанесення залишає приємне, прохолодне відчуття. Використовую вранці, перед SPF та макіяжем. У спекотні літні дні - ідеально! Надішлю ще раз.
Я рекомендуюДуже легкий та приємний гель. Швидко вбирається та добре зволожує, не залишаючи відчуття липкості. Заспокоює шкіру та зменшує почервоніння. Гарний вибір для щоденного використання, особливо Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу