Тонер дуже хороший.Тонік дуже хороший. Шкіра залишається зволоженою, сяючою. Єдине, що мені не дуже подобається, це те, що він трохи стягує шкіру одразу після використання. Коли я наношу крем зверху, все добреЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу