Tiešām laba maskaEs iesaku masku cilvēkiem ar lielām porām. Reāli jau pēc pirmās reizes redzēju un jutu atšķirību. Lietoju masku 2x nedēļā un tiešām redzu izmaiņas. Man ir jūtīga āda, tāpēc pēc maskas lietotLasīt vairāk
Tiešām laba maskaEs iesaku masku cilvēkiem ar lielām porām. Reāli jau pēc pirmās reizes redzēju un jutu atšķirību. Lietoju masku 2x nedēļā un tiešām redzu izmaiņas. Man ir jūtīga āda, tāpēc pēc maskas lietotLasīt vairāk