Sejas maska Maska ir kā īsts medus. Ļoti patīkama, viegli uzklājama. Es to paturu apmēram 30 minūtes. Āda pēc maskas ir svaiga, samtaina, ļoti patīkama taustei. Es iesaku
Sejas maskaPirmo reizi iegādājos pēc apraksta ko izlasīju un esmu jau no pirmās lietošanas reizes parsteigta. Ļoti tāda neparasta un īpatnēja sejas maska. Manai jutīgai ādai viņa ļoti patik,āda tiešāmLasīt vairāk
Tiešām laba maskaEs iesaku masku cilvēkiem ar lielām porām. Reāli jau pēc pirmās reizes redzēju un jutu atšķirību. Lietoju masku 2x nedēļā un tiešām redzu izmaiņas. Man ir jūtīga āda, tāpēc pēc maskas lietotLasīt vairāk
Sejas maska Maska ir kā īsts medus. Ļoti patīkama, viegli uzklājama. Es to paturu apmēram 30 minūtes. Āda pēc maskas ir svaiga, samtaina, ļoti patīkama taustei. Es iesaku