Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.



Atsauksmes – 2
Tie ir diezgan pilnīgi, es teiktu, ka jau pirmajā reizē, kad tos uzklāju, sajutu, cik mierīga ir acu zona. Vienīgais trūkums ir tas, ka tie nedaudz izkustas no savas vietas. Tie neturas stingri, bet tas ir labi. Tagad esmu tos uzklājusi apmēram 5 reizes, un esmu redzējusi nelielu atšķirību.
Diemžēl šis produkts ir īss maniem lokiem zem acīm pat pēc ilgstošas lietošanas. Tā vietā iesaku uz nakti kolagēna masku, jau pēc pirmās lietošanas reizes redzu izmaiņas 😊
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.