Відмінна оліяЦя олія приємна. Не подразнює. Дуже легко знімає макіяж, як крем з SPF, так і очищення шкіри ввечері. Рекомендую. Потрібно зовсім небагато. Ця олія однозначно входить до мого Топ-списку.
Дуже приємний кремСподіваюся, це допоможе розгладити шкіру під очима. Поки що мені дуже подобається, але людям з чутливою шкірою я б рекомендувала використовувати його кожні три дні та використовувати з дуже Читати далі
Ніжність від ТокдоЯ вже деякий час користуюся цим продуктом і задоволена. Збираюся замовити ще раз. На упаковці видно, що він порожній. На фото також показано кількість, яку я використала, цього достатньо, щоЧитати далі
Супер тонерЯ купила його на пробу, і результат дуже хороший. Тримається дуже довго. Дякую. Я дуже задоволена. Використовую його разом із сироваткою Volume 9.
Хороше зволоження, більше для зимиМає трохи липкувату текстуру, але за рахунок цього добре зволожує шкіру. Для мене він більш комфортний у холодну пору року.
Виконує свою функціюЯ протестила сироватку і пишу відгук після певного періоду застосування. За цей час вона заспокоїла шкіру та допомогла відновити пошкоджений шкірний бар’єр - шкіра стала менш чутливою. Був тЧитати далі
Прохолодний та зволожуючийУ мене дуже суха шкіра. Я наношу цей тонік у 3 шари як перший крок після вмивання. Він не лущить мою шкіру, вона виглядає свіжою та зволоженою. Він чудово вбирається.
Відмінна оліяЦя олія приємна. Не подразнює. Дуже легко знімає макіяж, як крем з SPF, так і очищення шкіри ввечері. Рекомендую. Потрібно зовсім небагато. Ця олія однозначно входить до мого Топ-списку.