поки що найкраща пінкаГель, який перетворюється на щільну пінку, дуже приємна консистенція, добре відчищає шкіру. Поки що найкраща умивалка з тих, що пробувала.
Божественний кремРаніше я користувалася 345, який мені дуже подобався, але оскільки в мене суха шкіра, я спробувала цей. Він дуже добре підходить для сухої шкіри. Я куплю його знову.
ТрубаУ мене фарбоване, пористе та кучеряве волосся, яке дуже легко плутається, але цей крем творить дива — він розгладжує моє волосся, робить його блискучим та м’яким, а також зменшує пухнастістьЧитати далі
№02 Рожева сливаДо цього я спробувала відтінок №01 Pure і була дуже задоволена – навіть замовляла його ще двічі. Тепер вирішила спробувати №02 Rosy Plum і теж не розчарована. Бальзам дуже приємно зволожує гЧитати далі
ТоналичКористуюсь нею ще з до нової упаковки, дуже класна ВВ, я маю світлу шкіру і це певно один із найкращих тонів (відтінок 21) ідеально для світлошкірих, добре тримається цілий день
Я рекомендуюДуже легкий та приємний кремовий гель з освіжаючою текстурою. Швидко поглинається, не залишаючи відчуття важкості чи липкості, та чудово зволожує шкіру. Після використання шкіра відчуваєтьсяЧитати далі
Виконує свою функціюЯ протестила сироватку і пишу відгук після певного періоду застосування. За цей час вона заспокоїла шкіру та допомогла відновити пошкоджений шкірний бар’єр - шкіра стала менш чутливою. Був тЧитати далі
Прохолодний та зволожуючийУ мене дуже суха шкіра. Я наношу цей тонік у 3 шари як перший крок після вмивання. Він не лущить мою шкіру, вона виглядає свіжою та зволоженою. Він чудово вбирається.
поки що найкраща пінкаГель, який перетворюється на щільну пінку, дуже приємна консистенція, добре відчищає шкіру. Поки що найкраща умивалка з тих, що пробувала.