Я рекомендуюДуже легкий та приємний кремовий гель з освіжаючою текстурою. Швидко поглинається, не залишаючи відчуття важкості чи липкості, та чудово зволожує шкіру. Після використання шкіра відчуваєтьсяЧитати далі
Чудовий продуктТут уже згадувалося, що продукт чудовий, але упаковка дратує. Я використовую порожній контейнер, в який час від часу видавлюю есенцію, щоб не мучитися з цією пляшечкою щоранку. Але в іншому Читати далі