Санскрін Дуже класний сонцезахист, мій фаворит серед інших, зволожує, але не залишає жирний блиск, добре вбирається та має ненавʼязливу віддушку. Рекомендую)
Дуже приємний кремСподіваюся, це допоможе розгладити шкіру під очима. Поки що мені дуже подобається, але людям з чутливою шкірою я б рекомендувала використовувати його кожні три дні та використовувати з дуже Читати далі
Перша спроба!Гарне перше враження та досвід! Використовувала лише 3 рази і читала, що вперше користувач може відчути невеликий бум акне, оскільки ретинол може стимулювати глибокі вугрі, щоб вони почали зЧитати далі
Хороше зволоження, більше для зимиМає трохи липкувату текстуру, але за рахунок цього добре зволожує шкіру. Для мене він більш комфортний у холодну пору року.
Санскрін Дуже класний сонцезахист, мій фаворит серед інших, зволожує, але не залишає жирний блиск, добре вбирається та має ненавʼязливу віддушку. Рекомендую)