Я рекомендуюДуже легкий та приємний гель. Швидко вбирається та добре зволожує, не залишаючи відчуття липкості. Заспокоює шкіру та зменшує почервоніння. Гарний вибір для щоденного використання, особливо Читати далі
Найкраще відкриття за останній час!!Легка текстура, без запаху!
І моя шкіра відчувається так добре після використання!
Однозначно моє улюблене та нещодавнє відкриття 🤍🤍🤩
Крем для обличчя легкої консистенціїЛегка, гелеподібна консистенція. Після нанесення залишає приємне, прохолодне відчуття. Використовую вранці, перед SPF та макіяжем. У спекотні літні дні - ідеально! Надішлю ще раз.
ФРУІДІЯ spfЗамовляла для бабусі, у якої алергія на будь-який SPF в магазині. Цей підходить ідеально. Легкий, швидко вбирається, зволожує шкіру, а головне не липкий і не блищить як жирна пляма. Також піЧитати далі
Я рекомендуюДуже легкий та приємний гель. Швидко вбирається та добре зволожує, не залишаючи відчуття липкості. Заспокоює шкіру та зменшує почервоніння. Гарний вибір для щоденного використання, особливо Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу