Шикарний крем 🔥Я в захваті від цього крему! Консистенція щось середнє між кремом і гелем, добре вбирається і не залишає на обличчі жирної плівки! У мене комбі шкіра, з висипаннями (так ось від цього крему Читати далі
Крем Probio-CicaЯ отримала це в подарунок. Приємний крем, добре вбирається в шкіру, заспокоює. Думаю придбати його, і, можливо, сироватку з цієї ж серії. Дякую, Ksisters!🤎
Найкраще відкриття за останній час!!Легка текстура, без запаху!
І моя шкіра відчувається так добре після використання!
Однозначно моє улюблене та нещодавнє відкриття 🤍🤍🤩