вершкиПісля нанесення крему обличчя має таке гарне сяйво, як після косметолога. Мені дуже подобається консистенція, вона дуже зволожує. Шкіра дуже добре живиться :)
Шикарний крем Даним кремом від Manyo я користуюся вже кілька років і за цей час він став одним із моїх улюблених засобів для щоденного догляду. У нього дуже приємна текстура – досить поживна, але при цьомЧитати далі
вершкиПісля нанесення крему обличчя має таке гарне сяйво, як після косметолога. Мені дуже подобається консистенція, вона дуже зволожує. Шкіра дуже добре живиться :)
Шикарний крем Даним кремом від Manyo я користуюся вже кілька років і за цей час він став одним із моїх улюблених засобів для щоденного догляду. У нього дуже приємна текстура – досить поживна, але при цьомЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу