Labi, maskaPēc šīs maskas lietošanas neredzēju nekādus īpašus rezultātus. Viss bija vienkārši labi, nekas ievērojams. Labi, ka tā nekairināja manu ādu.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.
Abonējot es piekrītu noteikumiem un nosacījumiem Uzņēmējdarbības Noteikumi