Forši mitrinaMan tiešām ir sausa āda. Šo toneri lieku 3 slāņos kā pirmo soli pēc mazgāšanas, Ar to āda nelobās, izskatās svaiga un mitrināta. Lieliski iesūcas
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.
Abonējot es piekrītu noteikumiem un nosacījumiem Uzņēmējdarbības Noteikumi