Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.



Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video








Atsauksmes – 3
Lielisks toneris! Tas neizsausina ādu, nekairina un neizraisa izsitumus. Tas nomierina un lieliski mitrina ādu. Jau tagad to lietoju katru vakaru, un man nav bijušas nekādas problēmas ;) Es to bez vilcināšanās pirktu vēlreiz.
Ļoti nomierinoša, mitrina, mazina apsārtumu, lieliski zem grima 🤍
Man ir kombinēta līdz taukainai pūtītēm pakļautai jutīgai ādai, un šie spilventiņi ir lieliski! Tie nekairina, tonizē un nomierina manu ādu. Tiem ir arī neliela tekstūra no vienas puses, lai jūs varētu viegli nolobīt ādu. Vāks un mazas atsevišķas pincetes ļauj visam saglabāties higiēniski.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.