Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.



Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 22
Šo toniku lietoju jau diezgan ilgu laiku, ko var saprast pēc tā daudzuma burciņā. Man ir taukaina āda, un tas man ir 100% ideāls. Tas labi mitrina, tam ir biezāka konsistence nekā lielākajai daļai citu toneru, bet tas neatstāj lipīgu plēvīti. Smarža ir viegla un patīkama, nav ķīmiska. Lietoju to kopā ar krēmu no tās pašas līnijas un biju ļoti apmierināta, pirkšu to vēl un vēl!
Toneris ir lielisks, tas nav ūdeņains, patīkami smaržo un mitrina.
Mana meita lieto šo toniku dienās, kad nelieto retinolu. Viņas āda to labi panes un neizsausina.
Vislabākais toneris🫶🏻 Šī ir mana otrā pudelīte, un esmu pilnībā apmierināta. Mana āda ir absolūti mirdzoša! ✨ Toneris labi mitrina manu ādu; dažreiz es samitrinu vates disku un lietoju to kā masku. Tas arī ilgi turas. Neskatoties uz biezo tekstūru, es neesmu pamanījusi nekādas jaunas pumpas vai melnus punktus, kas ir lieliski❤️🔥 Es to iesaku visiem
Māsiņas, vēlos padalīties savos iespaidos par šo toniku. Es to lietoju jau trīs mēnešus, bet gribu teikt, ka rezultātus redzēju gandrīz uzreiz, desmit dienu laikā. Tas ir vienkārši lielisks atradums!! To, ko tas ar mani paveica, nav iespējams aprakstīt – tas izlīdzināja manu ādas toni, labi mitrināja un lieliski sagatavoja manu ādu grima uzklāšanai. Pēc šī tonera lietošanas man ir tik mirdzoša āda, ka to var redzēt no kosmosa, un par lielisku cenu. Meitenes, esmu patīkamā šokā, tas vienkārši ir kaut kas.
Ādas tips: normāla. Vecums: 25. Iesaku. Lieliska tekstūra, ļoti patīkami smaržo. Neatstāj lipīgu sajūtu uz ādas, ātri iesūcas. Labākais toneris, kāds man jebkad ir bijis. Man jau ir 2 pudeles. Aktīvās sastāvdaļas palīdz atbrīvoties no pigmentācijas un komedoniem.
Vidēja blīvuma receptīvais toneris
Tas ir labs, nav pārāk biezs, ideāli piemērots manai normālai ādai.
Jau kādu laiku lietoju Anua Peach 77 Niacin Essence Toner, un man jāsaka, ka esmu ļoti apmierināta. Tonerim ir viegla, ūdeņaina konsistence, un tas lieliski iesūcas ādā, neatstājot lipīgu sajūtu. Tas atstāj ādu mitrinātu, svaigu un maigu. Novērtēju arī patīkamo, maigo persiku aromātu, kam ir ļoti atsvaidzinoša iedarbība. Man patīk arī praktiskais iepakojums – tas ir labi dozēts uz spilventiņiem, nav produkta izšķērdēšanas. Pēc regulāras lietošanas jūtu, ka mana āda ir gaišāka, vienmērīgāka un mazāk nogurusi. Turklāt tas satur niacinamīdu, kas lieliski uzlabo ādas tekstūru. Kopumā šis ir viens no labākajiem toneriem, ko esmu mēģinājusi. Es to noteikti ieteiktu ikvienam, kas meklē vieglu, mitrinošu un izgaismojošu toneri. 🌸
Izgaismojošs, absorbējošs toneris, kas ir lieliski piemērots ikdienas rutīnas pamatam
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.