Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 119
Es iegādājos visu kosmētikas komplektu, bet diemžēl tie manai ādai nederēja. Es tos lietoju apmēram pusotru nedēļu. Sākumā domāju, ka tie ir labi, bet pēc dažām dienām mana āda pasliktinājās, tāpēc pārtraucu tos lietot. Runājot par veikalu kopumā, es tos ļoti iesaku – lieliska klientu apkalpošana.
Es lietoju krēmu katru rītu. Man ir taukaina āda, un krēms pēc uzklāšanas nekairina manu ādu. Tas labi iesūcas.
Es šo krēmu lietoju jau vairāk nekā mēnesi, un man tas ļoti patīk. Man ir taukaina, uz akni tendēta āda, un šis krēms man ir labākais risinājums vasarai. Tas ātri iesūcas, neatstāj taukainu plēvīti un labi mitrina ādu.
Ļoti labs, mitrinošs krēms. Lietoju to kopā ar Beauty of Joseon toniku, un mana āda izskatās daudz labāk jau pēc dažām nedēļām. Tas padara ādu samtaini maigu.
Tas ir ideāli piemērots manai kombinētajai ādai (T zonā mēdz būt taukaina, citādi dehidrēta)! Tam ir patīkama tekstūra, tas ātri iesūcas un ļoti labi mitrina manu ādu. Tas neatstāj smagnēju sajūtu, un man patīk to lietot zem grima. Tas ir viens no manas ādas kopšanas rutīnas pamatlīdzekļiem, labākais vasarai.
Es tikko pirmo reizi izmēģināju šo mitrinātāju, tas uz ādas šķiet ļoti patīkams un viegls. Iesaku to arī taukainai ādai!
Man šis produkts ļoti patīk, pērku to atkal jau trešo reizi, tas ir īpaši labs taukainai vai kombinētai ādai.
Ļoti patīkams, viegls krēms-gels, kas ir ideāli piemērots taukainai vai kombinētai ādai. Tam ir svaiga, ūdeņaina tekstūra, tas ātri iesūcas un neatstāj taukainu plēvīti. Tas patīkami mitrina ādu visas dienas garumā, bet vienlaikus to nenoslogo un neaizsprosto poras. Novērtēju arī maigo matējošo efektu - āda kļūst mazāk spīdīga. Kopumā tā ir lieliska izvēle ikdienas lietošanai, īpaši, ja meklējat vieglu mitrināšanu bez smaguma sajūtas.
Es meklēju pret pinnēm drošu līdzekli kombinētai ādai, un jūtos, ka esmu to atradusi. Man ļoti patīk tekstūra, un tas ļoti labi mitrina. Tas neaizsprosto poras, nav smagnēja sajūtas uz sejas.
Gels ir patīkams un viegls, un ātri iesūcas. Taču tāpēc tajā nav daudz vielas, un nevajadzētu gaidīt lielu efektu. 40 grādu temperatūrā tas varētu būt patīkams īslaicīgi, un tā vieglā tekstūra piešķir tam zināmu vērtību, taču tas nepiedāvā nekādu reālu ilgtermiņa ieguvumu. Ir arī citi viegli krēmi, kas piedāvā vairāk. ...
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.