Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.


Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 66
Serumam ir patīkama konsistence; nepieciešams tikai neliels daudzums. Es to uzklāju uz sejas un kakla. Sākumā var just adatas, bet mana āda nav reaģējusi ar apsārtumu. Es to lietoju divas reizes nedēļā. Pēc seruma es uzklāju keramīdu krēmu. Mana āda ir gludāka, un manas poras ir mazāk redzamas.
Es serumu lietoju tikai vakaros, dažas reizes nedēļā. Man tas ir labi! Tas nedaudz sausina ādu, tāpēc es to neuzklāju divas reizes pēc kārtas vakarā. Bet tas pilda savu darbu. Lai gan man vēl nav daudz gadu, es redzu, kā pat mazākās grumbas izzūd un āda jūtas izstieptāka un tvirtāka. Tas noteikti ir tā vērts.
Jau pēc vienas lietošanas reizes manas poras sašaurinājās un daļa komedonu pazuda!!
Tas samazina mīmikas grumbas, man tas ļoti patika.
Tiešām labs produkts, taču galvenais ir pareiza uzklāšana. Tā kā man ir sausa āda, es to vienmēr sagatavoju iepriekš ar mitrinošu masku vai toniku. Pēc tam uzklāju bagātīgu mitrinātāju. Neskatoties uz manu sauso ādas tipu, man nebija kairinājuma vai citu nevēlamu ādas reakciju. Mana āda ļoti labi panes produktu, un tas atbilst manām cerībām.
Manai mammai (48 gadi) tas ir ļoti piemērots. Man ir 27 gadi, un es arī to izmēģināju. Pirms tam lietoju retinolu, bet šis serums nedaudz kož, tāpēc ir svarīgi to ņemt vērā un labi pazīt savu ādu. Labāk to lietot tikai naktī, un dienā obligāti jālieto SPF, jo āda kļūst jutīgāka. Manai mammai tas ļoti patīk, viņa jau redz rezultātu. Es to vēl neesmu pilnībā atklājusi sev – tā nav mīlestība no pirmā acu uzmetiena. Bet domāju, ka laika gaitā es varētu saprast tā "maģiju".
Esmu apmierināta ar šo serumu, mana āda ir gludāka un ar patīkamu mirdzumu.
Nanak, tas darbojas.
Es to lietoju jau kādu laiku un esmu apmierināta. Tam ir viegla konsistence, tas labi iesūcas, un mana āda izskatās gludāka. Liels pluss ir tas, ka tas neizraisa kairinājumu 😊
Šis ir ļoti labs un efektīvs retinols. Pēc divu mēnešu lietošanas es redzu rezultātus. Man ļoti patīk mikroadatas un tas, kā tās jūtas uz ādas :) Uzreiz teikšu, ka tas var diezgan sausināt ādu, tāpēc ir svarīgi to ieviest pakāpeniski un lietot nelielu daudzumu! Es to iesaku!
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.