Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.






Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 14
Šī ir mana otrā pudelīte, un tā noteikti nebūs pēdējā! Lieliski piemērota jutīgai ādai un ieteicama arī pēc kosmētiskām procedūrām. Cena ir diezgan augsta, taču tiešsaistē ir daudz viltojumu, tāpēc vislabāk ir pirkt no cienījamām vietnēm.
Mans dermatologs ieteica šo krēmu. Tas ir fantastisks! Tas nomierina, mitrina, viegli klājas, un mana āda pēc dažām lietošanas reizēm jūtas samtaini gluda. Es ļoti iesaku šo krēmu.
Es to lietoju jau dažas dienas, un jau redzu rezultātus. Mana sejas krāsa ir mierīgāka, ir mazāk apsārtuma, izsitumi, kas man agrāk bija, ir ievērojami samazinājušies, un mana āda izskatās barota. Es to ļoti iesaku ādai, kurai ir nosliece uz akni un apsārtumu.
Vislabākais nakts krēms! Mans kosmetologs to ieteica manai problemātiskajai ādai, un tas darbojas. Tas nomierina ādu un mitrina. Lieliski. Šķiet, ka esmu jau nopirkusi savu 10. pudeli :D
Tas ir mega, es to iesaku
Šis krēms ir īsts atvieglojums jutīgai ādai! Tam ir viegla, patīkama konsistence un maigi zaļš nokrāsa, kas uzreiz nomierina apsārtumu. Jau pēc dažām lietošanas reizēm es pamanīju, ka mans ādas tonis bija vienmērīgāks un mazākas nepilnības bija mazāk redzamas. Lieliski mitrina, nenoslogojot ādu. Lieliski piemērots ikdienas lietošanai, īpaši ādai ar noslieci uz kairinājumu.
Mans mīļākais krēms, ļoti iedarbīgs :), uzklājot uz nakti padara ādu nomierīgāku no rītiem, izlīdzina krāsu, mitrina, atjauno, uzklājot pa dienu labi der arī zem grima, tikai iesaku uzklāt mazāku daudzumu, jo var palikt lipīgs un lēnāk iesūkties uz sejas :) ar nelielu daudzumu ir top!!!
Kā cilvēkam ar īpaši jutīgu ādu, kurai ir nosliece uz apsārtumu, iesaku šo krēmu ar tīru sirdsapziņu. Tas lieliski darbojas pēc ķīmiskā pīlinga skaistumkopšanas salonā. Plānoju iegādāties vēl vienu burciņu, jo pusi no pirmās jau esmu izlietojusi un esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem.
Kā cilvēks ar īpaši jutīgu ādu varu godīgi teikt, ka šis krēms maigi remdē apsārtumu un iekaisumus, pozitīvi ietekmējot manas ādas stāvokli. Īpaši noderīgi pēc ķīmiskā pīlinga apstrādes. Plānoju iegādāties vēl vienu burciņu, šoreiz ar SPF krēmu no tās pašas sērijas. Ceru uz vēl labākiem kopšanas rezultātiem :)
Iegādājos pēc kosmetologa ieteikuma. Tas ir efektīvs un nomierinošs. Tas ir lieliski piemērots jutīgai ādai
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.