Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.


Šis tulkojums ir ģenerēts ar AI palīdzību, tāpēc var gadīties nelielas neprecizitātes 😌
Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video









Atsauksmes – 4
Šis ir vienīgais acu krēms, kas nepasliktina manas grumbas, nededzina un neizraisa iekaisumu acīs. Es to ļoti iesaku sievietēm ar jutīgām acīm un apkārtējo ādu. Tas drīzāk ir gēla krēms, tam ir patīkama smarža un tas ilgi turas.
Lielisks krēms ar gēla formulu un patīkamu aromātu. Labi mitrina.
Tam ir lieliska tekstūra, ātri iesūcas un neatstāj lipīgu sajūtu. Tas lieliski savelk un mitrina. Iesaku. 💯🤗
Krēms ir ļoti mitrinošs, bet tas nemazina tumšos lokus zem acīm. Taču tam ir neliels liftinga efekts.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.