Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 75
Vislabākais sejas krēms, ko jebkad esmu lietojusi!! Man ir 45+ gadi, kombinēta āda, un ar šo krēmu mana seja ir kļuvusi gaišāka, starojošāka, un tas man ir ļoti palīdzējis ar mazajām grumbiņām. Esmu jau izlietojusi vienu tūbiņu un pasūtīšu vēl vienu!!!
Vislabākais krēms, kāds man jebkad ir bijis, smarža ir tik augu izcelsmes un ārstnieciska, bet man tas patīk. Lieliska tekstūra, tas lieliski iesūcas, āda ir skaisti mitrināta, mirdzoša un kopumā man tas ir piemērots pat zem grima. Un pats galvenais, man nemaz nebija izsitumu, tas neaizsprosto poras.
Šis krēms ir vislabākais manai ādai. Tas izlīdzināja manu sejas krāsu, un mana āda šķita tvirta un barota (man ir ārkārtīgi jutīga, sausa un ar noslieci uz izsitumiem). Esmu ļoti apmierināta ar savu pirkumu.
Šis krēms labi mitrina, bet man tas vairāk piemērots lietošanai naktī, no rīta man ir skaista un mitrināta āda. Ikdienas lietošanai es dodu priekšroku Zero, tas dienas laikā iesūcās labāk nekā šis, kad nelietoju kosmētiku, biju šausmīgi taukaina, bet tas ir individuāli. Smarža ir diezgan spēcīga, tāpēc tā var nederēt visiem, bet mani tā netraucē.
Esmu pilnībā pārliecināta par šo krēmu! Tas padara manu ādu neticami tvirtu, superhidratētu un fantastiski maigu. Man šķiet, ka tas patiešām palīdz atjaunot manu sejas ādu un uzlabot ādas tekstūru un elastību. Tas ir bagātīgs krēms, bet tas ļoti labi iesūcas. Liels paldies, Ksisters!
Man ir normāla āda, uz kuras dažreiz parādās izsitumi. Šis krēms nav biezs, bet tas labi mitrina. Es to lietoju pēc aktīvās ādas kopšanas līdzekļiem. Pagaidām tas ir man labākais risinājums.
Sākumā nopirku šo krēmu, smarža nebija īpaši laba, bet tekstūra bija lieliska.
Šo krēmu saņēmu dāvanā kopā ar pasūtījumu un biju ļoti patīkami pārsteigta. Tas labi mitrina, ātri iesūcas un ir lieliski piemērots manai rīta ādas kopšanas rutīnai. 🌺 Smarža ir diezgan spēcīga, tāpēc tā varētu nepatikt visiem, bet mani tā netraucē, jo ātri izgaist.
Esmu ļoti apmierināta ar šo krēmu. Lietoju to jau dažas nedēļas un redzu, ka mana āda izskatās svaigāka un gludāka. Tam ir viegla, patīkama konsistence, tas nav smags un ātri iesūcas. Man patīk smarža, lai gan mana mamma nav sajūsmā. Neskatoties uz to, viņa uzskata, ka pats krēms ir ļoti labs. Kā vienmēr, man patīk šis veikals; paku saņemšana man ir tīrs prieks 🥰
Ksisters to ļoti labi iepakoja, tas droši atnāca mājās, turklāt tas ir labākais krēms, ko jebkad esmu lietojusi! Man ir jaukta tipa āda ar sausām zonām, un šis krēms ir lieliski piemērots kā nakts krēms. Tas labi iesūcas, nav taukains, atstāj ādu maigu un mitrinātu nakts laikā. Tas darbojas kā mitrinātājs, saglabājot mitrumu, kad pamostos, nejūtu sausumu sejā. Es sāku to regulāri lietot pirms 2 mēnešiem, mana seja šķiet pilnīgāka, maigāka, starojošāka un mazāk izjūt nogurumu. Nesen iegādājos vēl 2 pudeles no Ksisters, un šī ir mana otrā pudele, es noteikti turpināšu pirkt. Tas labi palīdzēja pret pūtīšu iekaisumu un apsārtumu. Piemērots ziemai, jo tam ir bieza mitrinoša konsistence. Uzklāšanas sākumā tam ir ārstniecisks augu aromāts, bet tas ātri izzūd, tāpēc man tas ir pluss. Šī ir mana otrā pudele, tāpēc iesaku šo krēmu.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.