Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 42
Negaidīju daudz, bet tas bija patīkams pārsteigums. Lieliska kvalitāte par šo cenu! Jau pirmajās nedēļās pamanīju, ka āda ir mazāk taukaina, un tumšie plankumi ir kļuvuši gaišāki. Mitrinātājs ir patiešām labs, un produkts labi iesūcas, turklāt tas netraucē maniem citiem ādas kopšanas līdzekļiem. Pirkšu vēlreiz.
Kopš sāku to lietot, mana āda ir kļuvusi mazāk taukaina. Tā ir ūdeņaina, ātri iesūcas.
Lai gan es uz sejas uzklāju SPF 50, man joprojām ir vairāk un lielāki tumšie plankumi, kas mani patiešām traucē. Ir pagājušas mazāk nekā divas nedēļas, kopš sāku lietot šo toniku, kā arī divus serumus, bet plankumi jau ir gaišāki! Es negaidīju, ka tas sāks tik ātri uzlaboties.
Tas ir piemērots ādas sagatavošanai pēc attīrīšanas, lai noņemtu taukainību un pazeminātu ādas pH līmeni!! Jauktas ādas tipa cilvēkiem, piemēram, manējai, es to lietoju katru dienu T zonā, lai līdzsvarotu to ar pārējo sejas ādu un uz laiku uzklātu nākamo produktu, lai tas pārāk daudz nenonāktu T zonā!!
Ļoti labs toneris ar skābēm, es to lietoju divas vai trīs reizes nedēļā, un tas lieliski attīra seju.
Ļoti jauka emulsija ar pīlinga skābēm, es to lietoju divas reizes nedēļā, un, lai gan grūti noticēt, ka pudelīte man ir jau gadu un esmu izlietojusi tikai pusi, tā nekairina manu ādu un dara to, kas tai paredzēts.
Šī ir pirmā reize, kad lietoju šāda veida produktu, un esmu apmierināta. Tas nav kairinājis manu ādu, un melnie punktiņi ir samazinājušies.
Es mēdzu lietot atsevišķas šī zīmola pudelītes. AHA un BHA. Kad ieraudzīju abus kopā un, vēl jo vairāk, pudelītē ar aerosolu, K man tas bija jāpērk nekavējoties. Toneri lietoju tikai vakarā pirms krēma uzklāšanas. Ļauju tam pilnībā iesūkties un pēc tam uzklāju nakts krēmu. Nezinu, vai tā ir tikai man, bet no rīta mana āda ir tik maiga, sarkanie plankumi uz vaigiem ir samazinājušies un poras sašaurinātas. Man šis ir obligāts produkts.
Ļoti labs toneris, domāju, ka pirkšu vēlreiz.
Sveiki visiem. Sākšu ar detaļām. Man ir kombinēts ādas tips, kam ir nosliece uz plankumiem, slēgtiem komedoniem un aizsērējušiem tauku dziedzeriem un melniem punktiem. Es nolēmu pilnībā mainīt savu ādas kopšanas rutīnu no A līdz Z. Kā otro ādas kopšanas soli, toneri, pēc mazgāšanas es izvēlējos CosrX AHA/BHA toneri. Galvenais mērķis bija atbrīvoties no melnajiem punktiem un attīrīt tauku dziedzerus. Iepriekš šim nolūkam es izmantoju tikai skrubjus, bet pēdējā laikā mana āda ir kļuvusi pārāk jutīga, lai tos lietotu, tāpēc ir pienācis laiks meklēt citus veidus. Kas attiecas uz toneri, tas tiek galā ar uzdevumu, bet efekts ir daudz lēnāks un mazāk spilgts, nekā gaidīts. Melnie punkti patiešām kļuva gaišāki, iekaisums izzuda un melnie punktiņi kļuva mazāk pamanāmi. BET: Es no tiem neatbrīvojos. Varbūt ir vērts to lietot ilgāk, un efekts parādīsies vēlāk, varbūt efekts būs labāks, lietojot produktus ar augstāku skābju saturu. Es eksperimentēšu vairāk. Kopumā es piešķiršu 5 no 5 vērtējumiem, jo efekts ir, tas nav spilgts, bet skābju procentuālais daudzums nav augsts)
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.