Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 72
Šis krēms palīdzēs atjaunot ādas aizsargbarjeru. Ja jūsu āda ir ļoti sausa un jutīga, tas ir tieši tas, kas jums nepieciešams.
Manai ādai šis krēms ļoti patīk. Es to lietoju jau mēnesi, un mana āda ir fantastiski labā stāvoklī. Man agrāk bija dehidrēta āda, bet esmu pamanījusi ievērojamus uzlabojumus. Pēc tā lietošanas mana āda vienmēr ir gluda, maiga un mierīga.
Šis krēms ir fantastisks, uzklājot uz ādas, tas ir samtains. Mitrinošs, patīkams... bet manuprāt, tas vairāk piemērots jaunākai ādai, nevis 42 gadus vecai ādai ar grumbām.
Manuprāt, krēms ir lielisks ziemai. Tas ir nedaudz bagātīgāks, patīkams, bet vasarai tas būtu par biezu. Tas var atstāt ādu spīdīgu, tāpēc es to ieteiktu normālai un sausai ādai.
COSRX Comfort Ceramide Cream ir kļuvis par vienu no maniem iecienītākajiem ādas kopšanas līdzekļiem! Krēms ir bagātīgs, bet ne smags uz sejas un lieliski mitrina, neatstājot taukainu sajūtu. Pēc tā lietošanas mana āda jūtas neticami maiga, mierīga un barota, un es īpaši pamanīju, ka tas palīdz pret sausumu un jutīgumu. Tas ir lieliski piemērots ādas barjeras stiprināšanai, un mana seja izskatās veselīgāka un barotāka jau pēc dažām lietošanas reizēm. Ļoti iesaku!
Šī ir mana pirmā pieredze ar šo zīmolu, bet noteikti varu to ieteikt. Krēmam ir nedaudz biezāka konsistence, bet tas ļoti labi klājas. Aprakstā ir minēta arī smaržviela, bet es to uzskatu par praktiski nemanāmu. Krēms ir piemērots ikdienas lietošanai un lieliski mitrina.
Lielisks mitrinātājs, man droši vien ir jau 5. iepakojums, jo neesmu atradusi neko labāku savai ādai. Tas konkurē ar daudz dārgākiem krēmiem. Man tas ļoti patīk 🙂
Šis krēms ir lielisks, esmu jau trešajā iepakojumā 👌 tas ir biezāks, bet neaizsprosto poras un lieliski mitrina 😊 Esmu ļoti apmierināta ar to 👍
COSRX Balancium Comfort Ceramide krēms man ir ideāls – tas nomierina manu kairināto ādu un stiprina tās aizsargbarjeru. Mana āda pēc tā lietošanas ir gluda, elastīga un labi mitrināta😌
Krēms ir ļoti biezs un ar vieglu, patīkamu citrusaugļu aromātu. Pēc mēneša lietošanas es uzskatu, ka tas ir krēms ļoti sausai ādai, kurai nepieciešama ātra atjaunošanās. Tas nav piemērots lietošanai dienā vai zem grima. Es uzklāju biezu kārtu vakarā, un rezultāti ir fantastiski!
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.