Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.



Sis, šis tulkojums ir ģenerēts ar AI palīdzību, tāpēc var gadīties nelielas neprecizitātes 😌
Atsauksmes – 1
Krēms ir ļoti lielā burciņā, es to galvenokārt lietoju uz sejas, tāpēc tam vajadzētu pietikt ilgam laikam. Man ir ļoti sausa un diezgan jutīga āda, un šis krēms man ir ideāli piemērots kā rīta krēms vasarā, bet vakaros man tomēr vajag kaut ko mitrinošāku. Tomēr tas nav ļoti viegls krēms, tāpēc tas, iespējams, nebūtu īpaši piemērots taukainai ādai. Tas ļoti ātri iesūcas uz manis un atstāj manu ādu patīkami samtainu, bet, uzklājot, krēms ne vienmēr uzreiz labi slāņojas, un tāpēc tā uzklāšana prasa nedaudz ilgāku laiku.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.