Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.







Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 18
Man personīgi krēms nepatika. Laika gaitā (pēc dažām dienām) acu zona sāka stipri dedzināt, un man nācās pārtraukt tā lietošanu. Lipīgo tekstūru var sakošļāt, bet diemžēl nevarēju tikt pāri dedzinošajai sajūtai.
Cienījamās K-māsas, es saņēmu no jums Corix acu krēma paraugu, un, godīgi sakot? vau! Tieši pateicoties šim mazajam paraugam, es to vēlāk pasūtīju, un šodien es zinu, ka tas bija viens no labākajiem lēmumiem manai ādai. Mana acu zona pēc tā lietošanas ir brīnišķīgi maiga, gluda… kā mazuļa dibens 🥹 Es izskatos atpūtusies, svaigāka, un sajūta uz manas ādas ir vienkārši atkarību izraisoša. Paldies, ka ļāvāt man to izmēģināt – jo, ja es nebūtu saņēmusi paraugu, man tā, iespējams, nebūtu līdz pat šai dienai. Krēms ir tik elastīgs, bet man tas nemaz netraucē. Tas labi iesūcas un nav lipīgs. Un tagad? Es palieku uzticīga Coxir 🖤
Man nepatīk konsistence; tā diezgan apgrūtina uzklāšanu. Bet kas man īsti nav pieņemami, ir tas, ka lipīgā sajūta nepazūd, padarot grima uzklāšanu pēc tam gandrīz neiespējamu. Pat ja es to vēlāk noslauku, korektors neturas un savelkas. Es to neieteiktu.
Šim krēmam ir interesanta tekstūra, nedaudz lipīgs, bet šīs pēdas pēc uzklāšanas uz ādas nepaliek. Patiesībā tas dod svaiguma sajūtu, ir viegls un ātri iesūcas.
Krēmam ir staipīga konsistence, bet pie tā var pierast uzreiz. Pēc uzklāšanas tas skaisti iesūcas un āda uzreiz tiek mīkstināta. Ļoti patīkams krēms un iepakojums tiešām liels, noteikti pietiks ilgam laikam.
Viņi man dod lielisku produktu
Dažiem konsistence var būt dīvaina, man patīk "lipīgā" apdare, kas super uzsūcas, nekairina, acu zona ir izgaismota
Dažiem konsistence var būt dīvaina, man patīk "lipīgā" apdare, kas super uzsūcas, nekairina, acu zona ir izgaismota
Saņēmu paraugu dāvanā kopā ar pirkumu. Konsistence ir ļoti patīkama un patīkami klājas, bet diemžēl ļoti smeldz ap acīm, un paiet puse dienas, lai tā pārietu. Es cenšos to lietot vismaz uz citām sejas daļām, bet tas joprojām ir diezgan kairinošs man. Ticu, ka cilvēkiem ar mazāk jūtīgām acīm problēmu nebūs un tas apmierinās.
Krēmam ir "gliemeža" konsistence, tas staipās. labi iesūcas, nekairina acis
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.