Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.


Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 9
Man tas ir jau vairāk nekā 2 mēnešus, un kombinācijā ar krēmu un retinolu pēc regulāras lietošanas es redzu rezultātus. Manas grumbas ap lūpām un acīm ir pazudušas, bet dziļākās grumbas vēl nav daudz mainījušās. Citādi tam ir lieliska tekstūra, kas nenotek un ātri iesūcas.
Es meklēju serumu ar peptīdiem un nolēmu izmēģināt šo. Mani pārliecināja sarežģītais sastāvs un EGF (augšanas faktora) + peptīdu saturs. Tas sola atjaunošanos un elastību, ko mana āda lēnām zaudē ar vecumu. Serums ir patīkams. Gēla konsistence ātri iesūcas ādā, kas nepaliek lipīga, bet gan patīkami pabarota. Pie pirmajām novecošanās pazīmēm/pirmajām grumbām - lieliski. Noteikti pirkšu vēlreiz.
Gēla konsistence, uzklāšana ar pumpīti, bez smaržvielām, dara brīnumus uz manas ādas. Es nezinu, kas tas ir, bet pēc seruma lietošanas kopā ar Aqua Essence Toner Peptide 9 no Medi-Peel, mana āda ir gluda, tvirta, mitrināta un vienmērīga. Es ļoti novērtēju iepakojuma izmēru. Man ir daudz Coxir zīmola produktu, un šis zīmols mani līdz šim nekad nav pievīlis. Es to ļoti iesaku.
Serumam ir biezāka gēla konsistence, tāpēc tas nekur "nenoplūst" un netiek izšķērdēts. Es arī novērtēju iepakojumu ar pumpīti. Tas labi iesūcas ādā, neatstāj to lipīgu vai taukainu. Tas mitrina un nomierina ādu, un, tā kā tas nav aromatizēts, tas nevajadzīgi nekairina ādu. Es pat nepamanīju, ka tas aizsprostotu poras, gluži pretēji - tas palīdz paātrināt izsitumu un aknes rētu dzīšanu. Es tam nedodu 5*, jo tas mani emocionāli "neaizšāva uz mēness", bet noteikti ir vērts pamēģināt, un tā ir patīkama un budžetam draudzīga peptīdu versija jūsu ikdienas rutīnai :)
Super patīkams serums. Tam ir jauka želejveida konsistence, kas neticami ātri iesūcas un nav lipīgs. Āda to praktiski "izdzer" :) Mana seja no rīta izskatās mitrināta un atpūtusies. Lieliski, ka tam ir pumpītis, kas atvieglo dozēšanu.
Vislabākais serums, ko jebkad esmu lietojusi. Tā trūkums mani satrauc. Mana seja ir neticami mitrināta, un grumbas ir samazinājušās pēc divu mēnešu lietošanas. Bez smaržvielām un patīkams lietošanā. Brīnums!
Lielisks serums, tam ir pārsteidzoša tekstūra, tas uzreiz iesūcas, un pēc produkta lietošanas pusgadu esmu pamanījusi smalko grumbiņu samazināšanos uz pieres!! Iesaku!!
Nopirku emulsiju un serumu ar peptīdiem, emulsiju uzklāju uz attīrītas sejas un uzreiz pēc tam pretnovecošanas serumu.Āda momentā kļūst stingrāka, āda savilkās un iegūst skaistu viendabīgu stikla toni, tekstūra nav taukainu un tad uz sejas uzklāju mitrinošu krēmu.. Es to iesaku Es mīlu ♥️VE️Ksisters
Serumam ir gēla konsistence. Āda pēc tās ir skaisti maiga un gluda. Tas nesavelkas un var tikt slāņots ar citiem produktiem. Mana pirmā un pozitīvā pieredze ar šo zīmolu.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.