Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 17
Es to ļoti iesaku. ✨ Tas skaisti izlīdzina ādas toni, nerada maskas efektu un piešķir dabisku apdari. Āda izskatās svaiga un starojoša visas dienas garumā.
Man šis ir labākais CC krēms, un esmu izmēģinājusi diezgan daudz. Tas ļoti labi iesūcas un izlīdzina ādas toni. Tas ir vienkārši fantastiski!!! Iesaku.
Tam ir viegla konsistence, tas dienas laikā nesalīp un nesatur smaržvielas. Tomēr derīguma termiņš ir seši mēneši pēc iepakojuma atvēršanas, kas man ir trūkums, jo man vēl ir palikusi puse krēma un es to tāpat nācos izmest 😔
Šis CC krēms man ir ļoti labi palīdzējis, īpaši ikdienas lietošanai. Tam ir viegla klājība, tāpēc tas pilnībā neslēpj nepilnības, taču tas lieliski izlīdzina ādas toni un piešķir tai svaigu, veselīgu izskatu. Tas ir praktiski nemanāms uz sejas — tas nepadara to smagu, nerada maskas efektu un nemanāmi saplūst ar ādu.
Tas ir lieliski, jo neizraisa alerģijas vai kairinājumu. Tas lieliski nomaskē apsārtumu un nelielas nepilnības. Vienīgā nožēla ir tā, ka tas nav pieejams tumšākā tonī. Man tas ir daudz par gaišu un izskatās nedabiski.
Tas lieliski pielāgojas ādas krāsai, to izlīdzina, diezgan labi klājas un turas visu dienu, un tu pat nejūti, ka tas tur ir. Vienkārši pārsteidzoši.
Viegls CC krēms, tas neizsausina manu ādu un lieliski pielāgojas manam ādas tonim. Tas izskatās dabiski un ir viegli uzklājams. Krēms no pumpīša ir balts, bet pēc uzklāšanas tas iegūst ādas krāsu.
Šis CC krēms pilnībā maina spēles noteikumus👍🏻 Es neķeros pie kosmētikas vai citiem BB/CC krēmiem. Tas ir ļoti patīkams, pielāgojas ikvienam ādas tonim un, pats labākais, padara manu ādu pilnīgi porcelāna🥰 Es tikai pievienoju nedaudz vaigu sārtuma, un mana āda ir pilnīgi mirdzoša. Man ir jutīga āda, un tas mani nemaz nekairina, jo mana āda jūtas mitrināta. Man ir aknes plankumi uz žokļa līnijas, tas tos pilnībā nenosedz, tas joprojām ir CC krēms, bet noteikti par 80%🙏🏼❤️ Es to iesaku 👍🏻👍🏻
Esmu ļoti apmierināta. Līdz šim galvenokārt lietoju BB krēmu, bet, tā kā tas sāka izcelt manas grumbas un poras, meklēju alternatīvu. Es daudz nelietoju kosmētiku, tāpēc vēlējos kaut ko tādu, kas izlīdzinātu ādas toni, maigi nomaskētu nepilnības, būtu ar dabisku toni un neveidotu grumbas. Tonis perfekti atbilda viens otram, tas turas gandrīz visu dienu.
Lielisks sejas krēms, kas lieliski pielāgojas ādas tonim. Viegli pārklājošs un ar satīna efektu. Lieliski piemērots ikdienas lietošanai un zem grima. Papildu bonuss ir tas, ka tam ir SPF40 saules aizsardzība. Pasūtu to pirmo reizi, bet man tas jau patīk. Noteikti pirkšu vēlreiz. Iesaku!
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.