Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video


Atsauksmes – 5
Man ir jutīga āda ap acīm, bieži sausa alerģiju dēļ. Šis krēms nomierina un mitrina. Tas ir biezs, tāpēc pietiek ar nelielu daudzumu. Esmu ar to ļoti apmierināta, jo tas mazina savilktu sajūtu, un es varu gan sajust, gan redzēt mitrināšanu.
Mazina nogurumu un pietūkumu, izlīdzina smalkas grumbas
Tas ļoti labi mitrina un atjauno ādu zem acīm, dr.solution 👍 zīmols.
Labs krēms, turas ilgi) Labi mitrina.. Atkārtoti jau 3 reizes
Es rakstu atsauksmi pēc 2,5 mēnešu lietošanas. Man patika krēms. Tas labi mitrina manu ādu, un grumbas šķiet izlīdzinātas. Pasūtīšu otru tūbiņu.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.