Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.

Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 80
Es lietoju arī tā paša zīmola kondicionieri, un mani mati ir kļuvuši stiprāki un barotāki. Tie vairs nav tik raupji un sprogaini. Kā cilvēkam, kuram ir smaga matu izkrišana, es ceru, ka tas palīdzēs arī pret matu izkrišanu.
Ilgu laiku esmu novērojusi pastiprinātu matu izkrišanu – vannojoties, ķemmējot un pat tīrot ar putekļsūcēju. Sāku lietot šo šampūnu, un jāsaka, ka tas ir palīdzējis neticami labi. Mani mati gandrīz nemaz neizkrīt. Smarža atgādina zāļu liķieri, un pēc mazgāšanas galvas āda jūtas svaiga. Iesaku gan lietot kondicionieri, jo jūtu, ka tas nedaudz sausina matus, bet ar kondicionieri viss ir kārtībā. Tagad vēlos izmēģināt šo šampūnu pret matu izkrišanu taukainiem matiem: https://ksisters.sk/product/daeng-gi-meo-ri-new-gold-special-shampoo.
Vislabākais šampūns, ko esmu mēģinājusi. Lietoju vienu iepakojumu dažus mēnešus, mazgāju to divas reizes nedēļā, un mani mati bija svaigi. Noteikti pirkšu vēlreiz.
Es joprojām to mēģinu, bet izkrīt mazāk matu, tāpēc es to ieteiktu.
Diemžēl šampūns ir ļoti nepiemērots sausākai ādai. Mana galvas āda niez, ir sausa, pat lobās pēc tā lietošanas. Lai gan tas patīkami smaržo un labi puto, tas padara matus sprogainus, un šīs līnijas kondicionieris nepietiekami atšķetina matus. Es nosūtīju šo produktu citiem ģimenes locekļiem. Tiešām nepiemērots atopiskiem cilvēkiem.
Šī ir mana pirmā reize, kad lietoju korejiešu kosmētiku un šo šampūnu. Es neuzrakstīju atsauksmi uzreiz pēc iegādes, jo gribēju pārbaudīt reālo efektivitāti. Un visbeidzot, varu padalīties ar savu atsauksmi. Šampūnu lietoju jau 3 mēnešus, un pēc 1,5 mēnešiem pamanīju, ka mani mati izkrīt mazāk, it īpaši mazgāšanas un ķemmēšanas laikā. Esmu patīkami pārsteigta un noteikti iesaku to. Turklāt šampūnam ir patīkama smarža, tekstūra un tas labi mazgā.
Man ir gari, biezi, cirtaini mati un ļoti jutīga galvas āda. Gadu gaitā esmu izmēģinājusi desmitiem šampūnu — katrs mani ir pievīlis, vai nu izraisot alerģijas vai blaugznas, vai arī izžāvējot un savelkot matus. Šis ir izņēmums — sausā, niezošā galvas āda ir pazudusi, un mani mati nav sausi. Es mazgāju matus 1–2 reizes nedēļā, un tas man pietika 7–8 mēnešus. Tas ir ļoti ilgstošs, ar patīkamu, viegli augu aromātu. Labākais šampūns, ko jebkad esmu lietojusi, un es to noteikti iesaku!
Sākumā es vilcinājos, jo uz iepakojuma rakstīts, ka "nerūpīga izskalošana var izraisīt pastiprinātu matu izkrišanu". Es mazgāju matus katru otro dienu un pēdējās nedēļas laikā esmu to lietojusi trīs reizes. Rezultāts: mazgāšanas un žāvēšanas laikā es zaudēju ievērojami mazāk matu (galu galā, daži mati izkrīt) – salīdzinājumā ar manu iepriekšējo šampūnu. Es to arī labi panesu, lai gan mana galvas āda parasti slikti reaģē, mainot šampūnus – tātad bonusa punkti par mazāku matu izkrišanu un galvas ādas toleranci. Tomēr tas sausina manus matus – tāpēc vai nu papildus lietojiet matu masku, vai arī starplaikos pārejiet uz citu šampūnu.
Varu godīgi teikt, ka tas ir skaisti noformēts, un tam pat ir niecīgs, mazs aizdares elements! Augšējo daļu var nospiest tikai tad, ja to vispirms izņem – manuprāt, tas ir gan praktiski, gan ļoti gudrs risinājums. Es ļoti gaidīju, kad beidzot izmēģināšu šo produktu, jo, godīgi sakot, esmu izmēģinājusi gandrīz visu, ko varēju – bet mana matu izkrišana pēc grūtniecības bija spītīga. Protams, ir svarīgi pieminēt, ka lietoju arī pareizos vitamīnus, bet pirmās patiešām iespaidīgās izmaiņas sajutu jau pēc divām nedēļām. Pēc šampūna lietošanas, mazgājot matus, ķemmēs bija palicis manāmi mazāk matiņu. Īsa mācība: matu mazgāšana katru otro dienu nedaudz izžāvēja galvas ādu, tāpēc pārgāju uz matu mazgāšanu ik pēc trim dienām, sākotnēji ar citu KSisters šampūnu. Tas darbojās perfekti, un pēc matu mazgāšanas palika tikai normāls matu daudzums. Smarža ir izteikti augu izcelsmes, pie tās jāpierod, bet sarkano krustu briežu līnijas cienītājiem tā patiks! 😅
Labs šampūns pats par sevi ar brīnišķīgu, unikālu aromātu, kas priecē sajūtas. Kopumā laba konsistence un putas. Tomēr tas nemazina matu izkrišanu, tāpēc esmu to ieteikusi savai ģimenei.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.