Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.

Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 9
Smaržo labi, bet man tas nederēja, mani mati kļuva stīvi un grūti ķemmējami. Bet manai pusaugu meitai tas ļoti patika, viņas mati ir gludi un spīdīgi. Mēs ar bērnu to lietojām ar citu šampūnu.
Matiem, kas gali ir diezgan apdeguši, tas ļoti labi mitrina. Es to atstāju iedarboties 5–10 minūtes pirms skalošanas.
Šampūns ļoti labi puto un izskalojas, mati ir gludi un spīdīgi... it kā pēc matu taisnošanas būtu lietojusi šampūnu + kondicionieri, man viss patīk 🤗
Kondicionierim ir patīkama smarža un tekstūra. Mati ir viegli ķemmējami un mīksti. Vienīgais mīnuss ir nedaudz augstākā cena.
Labākais šampūns, es to pirkšu vēlreiz
Man vienmēr ir bijušas problēmas izvēlēties šampūnus un kondicionierus, bet šis man bija vislabākais, tas labi ķemmējas un atstāj matus gludus un vieglus.
Tāpat kā ar jebkuru šīs līnijas šampūnu, tas ir vilšanās. Diemžēl tie diezgan ievērojami padara matus smagus un apgrūtina ķemmēšanu. Tikai plus dozators
Es to lietoju kopā ar šampūnu. Kondicionieris ir ļoti mitrinošs un padara matus lieliskus un viegli ķemmējamus. Nenoslogo matus. Kondicionieri atšķaidu ar ūdeni, jo tas ir ļoti biezs un iepakojuma beigās to ir grūti "izsūknēt". Tomēr tas darbojas tikpat labi atšķaidīts.
Ļoti labs balzams. Tas ļoti labi mitrina matus, atstāj tiem patīkamu smaržu, un galu galā mati ir super mīksti un spīdīgi.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.