Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.


Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 13
Tas atstāja manu galvas ādu tīru, un mani mati nekļūst tik ātri taukaini. Tas piešķir jauku spīdumu.
Man ir ļoti taukaini mati, šis šampūns man ļoti palīdzēja, un pudele ir liela, tāpēc tā pietiek ilgam laikam.
Neskatoties uz nosaukumu uz iepakojuma, tas iesaka mazgāt matus ar šo šampūnu divas reizes dienā. Ko īsti dara šis šampūns? Loģiski, ka tam vajadzētu novērst biežu matu mazgāšanu. Kā šampūns tas ir labs, bet ar to nav nekādu uzlabojumu; mati kļūst taukaini tikpat ātri.
Man patīk šampūns, tas padara matus vieglus un ļoti patīkamus.
Labākais šampūns taukainiem matiem, ko esmu mēģinājis, neatkarīgi no tā, vai tas ir aptieka vai parfimērija. Šampūns ir maigs un atstāj matus mīkstus un pabarotus, pēc tā mati ir manāmi mazāk taukaini, un šampūna iepakojums turas ilgi :)
Es ļoti gaidīju šo šampūnu. Diemžēl es nepamanīju atšķirību matu eļļošanā. Man šķiet, ka tie varbūt pat ir nedaudz taukaināki nekā ar citiem šampūniem, tāpēc pret taukainību neieteiktu. Bet man jāsaka, ka man tagad mati izkrīt daudz mazāk nekā parasti, un pēc katras mazgāšanas man ilgu laiku ir smaržīgi un mīksti mati. Nav nepieciešams arī kondicionieris, jo mati skaisti ķemmējas arī bez tā. Drīzāk gan neieteiktu, jo tas neapmierina tīrības sajūtu pēc matu mazgāšanas un nekādi nepalīdzēja taukainiem matiem.
Man ir cirtaini mati, un augšdaļa ātri kļūst taukaina un apakšdaļa kļūst ļoti sprogaina. Diemžēl šis šampūns man nekādi nepalīdzēja, pēc tā mati palika sliktāki. Šāda veida matiem neiesaku.
Sākumā es biju mazliet skeptisks, bet, tā kā es cietu no matu izkrišanas, gribēju izmēģināt šo šampūnu. Esmu laimīga, ka to izdarīju, jo redzēju, ka pēc katras mazgāšanas mani mati izkrīt arvien mazāk. Smarža ir nedaudz nepatīkama, bet pie tā pierod. Iegādāšos to vēlreiz, jo mans pirmais pirkums ir gandrīz tukšs.
Es biju ļoti vīlies. Uzreiz pēc pirmās mazgāšanas man niez galva. Izturēju vēl trīs mazgāšanas reizes, varbūt..... Bet diemžēl šis šampūns man nederēja, kas ir pietiekami 20€. Tātad, papildus taukainiem matiem man tagad ir blaugznas no tiem... Un tajā pašā laikā mani mati patiesībā bija skaisti, spīdīgi un bez sprogām. Trīs dienas nevarēju pat nomazgāt galvu. Ja der un uzreiz pēc pirmās mazgāšanas neniez galva, tad esi uzvarējis.
Man ir biezi, smalki un gari mati, kas ātri kļūst taukaini tikai tāpēc, ka tie ir tik mīksti un gludi. Tāpēc man tās katru vakaru jāmazgā un jāžāvē. Bet man ļoti patika Daeng Gi Meori zīmols un tas nav mans pirmais produkts no šīs līnijas. Viņu dabiskie šampūni ir visaugstākajā līmenī, atstājot manus matus mīkstus, kondicionētus un ļoti spīdīgus. Nekairina ādu, neveido blaugznas. Šampūna smarža ir austrumnieciska/āzijas un silta tieši tā, kā man patīk. Tas nedaudz atgādina vīraka vai vīraka kociņu smaržu, īsi sakot, piemēram, kad apmeklējat patiešām labu tējas istabu ar nomierinošu atmosfēru. 😊🙏🏻 Konsistence ir nedaudz lipīga, bet tam nav nozīmes, vismaz nav briesmas, ka deva nejauši izkritīs no plaukstas mazgājot.😅 Bet jaunais dizains un vāciņš/sūknis man bija diezgan liels šoks, jo sūkni nevar darbināt! Sākumā pat domāju, ka esmu saņēmis pavisam citu preci. 😂 Tomēr tikai tad, kad tika pārbaudīts EAN, es nomierinājos un sapratu, ka tas ir tikai atšķirīgs tā paša produkta izskats.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.