Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Atsauksmes – 1
Maska ir brīnišķīga! Esmu to lietojis jau trīs reizes, un esmu ļoti satriekts, jo tas nekairina manu ādu (un daudzi kopšanas līdzekļi man izraisa alerģiju). Es to turēju visu nakti un no rīta nomazgāju un veicu savu rīta rutīnu - stikla āda, kas palikusi pēc šīs maskas, ir brīnišķīga. Noteikti iegādāšos citu iepakojumu. Vienīgais mīnuss, uz kuru es varētu norādīt, ir konsekvence. Maska izskatās nedaudz pēc želejas un ir nedaudz lipīga, tāpēc varbūt ne visiem patiks.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.