Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Atsauksmes – 2
Tas labi iesūcas un neatstāj taukainu plēvīti uz ādas. Man šķiet, ka mana āda nav mitrināta tikai tad, kad esmu taukaina. Smarža. Varbūt medus? Es to nevaru noteikt. Parasti esmu pieradusi pie lietām bez smaržvielām, bet šī nav slikta smarža.
Tam ir nedaudz dīvaina smarža, līdz tas pilnībā iesūcas, bet tas ir visbarojošākais ķermeņa krēms, ko jebkad esmu lietojusi. Es to ļoti iesaku ziemai. Mana āda bija mitrināta jau pēc stundām un pat nākamajā dienā, atšķirībā no aptieku krēmiem.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.