Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.






Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 10
Es to galvenokārt lietoju ziemā, vasarā lietoju daudz vieglāku krēmu. Tomēr ziemā, kad āda ir sausāka aukstā laika dēļ, tas ir ideāls, un patīkamais medus aromāts man ziemā ir piemērotāks.
Kopā ar pirmo pasūtījumu saņēmu paraudziņu un esmu tik pārsteigta. Tas lieliski iesūcas, uzreiz baro ādu un nekairina. Pievienošu to tūlīt pat nākamajam pasūtījumam. Noteikti iesaku!
Esmu absolūti sajūsmā par Dr. Ceuracle krēmu (33)💛 Tam ir viegla, patīkama konsistence, tas ātri iesūcas un uzreiz atstāj mitrinātu un komfortablu sajūtu. Mana āda izskatās svaiga, starojoša un manāmi koptāka. Šis ir viens no tiem produktiem, pie kura tiešām gribas atgriezties atkal un atkal ✨
Es šo krēmu lietoju jau kādu laiku. Tas ļoti labi baro manu ādu un nav izraisījis nekādas alerģijas vai kairinājumus, kas man ir ļoti svarīgi. Pēc tā uzklāšanas mana āda jūtas maiga un kopta. Vienīgais nelielais trūkums ir tas, ka krēms atstāj nedaudz lipīgu atlikumu. Tāpēc es to labprātāk lietoju mājās vai naktī. Kopumā tas ir labs, barojošs krēms ādai. Mani arī ļoti patīkami pārsteidza mans pasūtījums: es saņēmu solītās dāvanas un daudz paraugu. Tie šķiet ļoti piemēroti manam ādas tipam un vecumam. Tas bija patiešām jauki un parāda, ka veikals rūpējas par saviem klientiem. Kopumā esmu ļoti apmierināta.
Es pasūtīju šo krēmu, pamatojoties uz atsauksmēm, un esmu tik apmierināta ar to. Tas piešķir neticamu mirdzumu. Man ir jutīga āda, bet šis krēms ir fantastisks. Iesaku to lietot no rītiem zem grima tām, kam patīk mirdzoša sejas krāsa. Tas sniegs tādu pašu efektu kā kolagēna maska uz nakti! Un ar to vien pietiek; nekādu serumu, tikai toneris!
Esmu ārkārtīgi apmierināta ar šo krēmu, lietoju jau otro iepakojumu. Pirmo pasūtīju pēc tam, kad izmēģināju devu, ko viņi man atsūtīja kopā ar iepriekšējo pasūtījumu. Ļoti laba mitrināšana, brīnišķīgs aromāts! Lietoju gan no rīta, gan pirms tonālā krēma, un tas lieliski turas!
Super barojošs krēms, man bija tikai paraudziņš, bet noteikti nopirkšu visu iepakojumu.
Mana āda necieta nevienu krēmu (35+ gadi / pirmās novecošanās pazīmes + nosliece uz akni, bet arī sausa āda). Sākumā saņēmu šo kā paraugu, tas bija tik lielisks, ka uzreiz pasūtīju visu iepakojumu.
Šis krēms man šobrīd ir svētais grāls - vajag tikai pavisam nedaudz (zinu, šādos aprakstos uzbrūk skepticisms), un tas skaisti klājas pa visu seju. Man ir problemātiska āda (līdz šim derēja tikai La Roche, bet tas pēc grima atstāja manu ādu diezgan taukainu), bet pēc izmēģināšanas pārgāju uz šo krēmu - uzklāju to no rītiem zem sava izlīdzinošā BB krēma, un esmu ļoti apmierināta, jo tas ievērojami samazināja manas ādas taukainību. + bonuss - tas brīnišķīgi smaržo, un, tā kā nevajag daudz, tas turas diezgan ilgi. Noteikti iesaku vismaz pamēģināt.
Lieliski, man ir tikai paraugs, bet es to noteikti nopirkšu
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.