Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 32
Man patīk tā tekstūra, tā krāsa, nedomāju, ka tas īpaši aizsargā, nezinu, es to lietoju, neesmu apdegusi, mainīju, gribēju, lai varētu vairāk uzklāt bez šīs krāsas. Arī es domāju, ka tas ir domāts jaunākām meitenēm. Man ir 60 gadi.
Es šo SPF lietoju jau sešus mēnešus, un nevaru vien beigt to novērtēt! Tas ir patīkams, ar patīkamu smaržu, ir viegls un efektīvs!
Es to lietoju BB krēma vietā apsārtusi, gaišai ādai. Tas nedaudz izcēla sausās vietas, bet citādi bija patīkami un piešķīra vienmērīgu ādas toni. Ziemā nebija pārāk spīdīgs. Labs iepakojums.
Krēms ir zaļš, forma ir zaļa, sausa, pārslaina.. sajūta kā betons! Šokējoši. Par laimi, tā bija dāvana, tāpēc nenožēloju naudu. Noteikti ne man.
Tas ir labs, bet man ir bijuši daudz labāki. Tas ir smags, atstāj baltu ēnu, man kosmētika no tetovētajām uzacīm jānoņem ar kosmētikas noņēmēju.
Man tas ir lielisks saules aizsargkrēms, īpaši apsārtusi ādai, taču esiet uzmanīgi, tas ir daudz jāuzklāj, un, lai arī tas ir ļoti šķidrs, uz sejas tas ir diezgan biezs. Smarža nav man piemērota (tējas koks), bet tas ir individuāli :). Citādi produkts ir labs, patīkami atvēsina un ar pareizo slāņošanu tas ir ērts.
Tas ir zaļganas nokrāsas, šķidrs krēms, kas uz sejas atstāj vieglu kārtiņu. Manā ādas tonī tam ir līdzsvarojoša iedarbība, kas novērš apsārtumu, tāpēc es to lietoju BB krēma/tonālā krēma vietā. Tas nekairina ādu, bet ziemā zem tā jāuzklāj cits mitrinātājs, lai izvairītos no sausuma plankumiem.
Diemžēl šis krēms manai ādai neder. Tas atstāj uz ādas viegli zaļganu plēvīti.
Nu, es saņēmu šo produktu dāvanā no meitenēm, un man jāsaka liels paldies! Man tas ļoti patika! Mana āda ir ārkārtīgi taukaina un ar apsārtumu! Ar šo produktu es izvairos no tonālā krēma uzklāšanas uz visas sejas, jo tas ir nomierinājis manu intensīvo apsārtumu! Esmu arī ļoti priecīga, jo mana āda nespīd pat pēc stundām, kas man ir kaut kas neticams!! Esmu ļoti sajūsmā!!! Vēlreiz paldies!!!!
Tas atstāj neticami baltu plēvīti... to nevar nofiksēt pat ar grimu.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.