Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 54
Pagaidām viss ir labi, vēl neesmu daudz lietojis, bet pagaidām nav problēmu, maz atšķiras no ierastajām lietām, ko lietoju, bet nav slikts, vēl neko daudz nevaru pateikt, bet problēmu nav, labi puto un patīkami smaržo.
Šis šampūns piedāvā fantastisku cenas un kvalitātes attiecību. Tas burtiski darbojas kā aizsargvairogs – tas apņem matus, piešķirot tiem skaistu spīdumu un elastību. Es to noteikti iesaku ikvienam, kurš vēlas piešķirt savam skaistuma vainagam labu atjaunošanas devu, nemaksājot par dārgām salona procedūrām!
Šī ir mana pirmā lietošanas reize, un esmu ļoti apmierināta ar rezultātu, tas ir labi jāizskalo, tas atstāj manus matus tīrus un mitrinātus. Es arī lietoju masku. Esmu ļoti apmierināta!
Man ir smalki Eiropas tipa mati, taukaina galvas āda un sausi gari mati. Šampūnam ir caurspīdīga želejveida konsistence, diezgan šķidrs. Taču pēc ierīvēšanas rokās tas labi puto, putas turas un netek. Smarža nemaz nav spēcīga, un es to nejūtu no matiem pat dienas laikā. Es gaidīju, ka tas palīdzēs ar sausiem gariem matiem (kolagēns, proteīns) un taukainu galvas ādu. Tas nemaz nenotika. Mani mati kļūst taukaini 20 stundu laikā pēc mazgāšanas. Matu garumi elektrizējas (pat pēc kondicioniera un karstuma aizsardzības lietošanas), tie kļūst sprogaini, gali ir nodiluši. Nebija kolagēna slāņa. Lai gan dušā tas izskatījās daudzsološi, manas cerības nepiepildījās. Tomēr es to izmēģināšu vēlreiz, izvēloties citus šampūnus, piemēram, anillO vai D:hama.
Manu uzmanību piesaistīja pudeles dizains. Neko tādu nebiju redzējusi iepriekš. Man bija interese par to, jo meklēju šampūnu. Diemžēl tas man nederēja. To ir nedaudz grūti nomazgāt no matiem, mana galvas āda nejūtas tīra vai svaiga. Patiesībā mana galvas āda un mati pēc šī šampūna kļūst ātrāk taukaini. Smarža nav īpaši intensīva, bet nez kāpēc man tā nepatīk. Bet es varētu to nepamanīt, ja tas citādi darbotos. Pozitīvi ir tas, ka tas labi puto, un veidotās putas ir tik labas konsistences... Tāpēc centīšos to nodot tālāk. Es ieteiktu to sausiem matiem.
Es to lietoju jau divas nedēļas un esmu ļoti apmierināta. Jau pēc pirmās mazgāšanas reizes dzirdēju, ka mani mati izskatās labi, man jautāja, kādu produktu es lietoju. Manus matus arī ir vieglāk izķemmēt :)
Šampūns ir ideāli piemērots bieziem matiem, es to lietoju jau ilgu laiku un varu tikai ieteikt.
Tas palīdz saglabāt matus gludus, bet to ir grūti izskalot, un mana galvas āda šķiet taukaina. Varbūt, ja tu mazgā matus katru dienu, tas ir labi.
Tagad vienīgais šampūns, ko lietoju. Palīdzēja arī manai zvīņojošajai galvas ādai, tagad nekaist tik ļoti.
Es pat iesaku, tas labi mazgājas
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.