Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.


Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 11
Godīgi sakot, tā nav viena no labākajām maskām, taču jāņem vērā cenas un kvalitātes attiecība. Man pašai ir kombinēta āda, un es to lietoju no rītiem – tā palīdz pret pietūkumu, atpūtina un nedaudz padara gaišākus tumšos lokus zem acīm. Konsistence ir ūdeņaina. Maska ir piemērotāka rīta atsvaidzināšanai, nevis ārstēšanai. Neiesaku to sausai ādai, jo tā var nebūt pietiekama.
Šī masku sērija ir labākais risinājums sejas kopšanai.
Esmu izmēģinājusi daudzas dažādas sejas maskas, bet šī man patika visvairāk – tā ir ārkārtīgi mitrinoša, atsvaidzinoša, bet neatstāj nepatīkamu, aizliktu sajūtu.
Smarža ir brīnišķīga, āda ir maiga un patīkama pieskārienam visas dienas garumā :)
Jauka, laba, patīkama sejas maska.
Šī versija ir mana mīļākā no Esfolio (bet man patīk vēl dažas)! Maska ir izcila rītam! Pēc sejas mazgāšanas un tonika lietošanas uzklāju masku, gatavoju tēju, bērniem brokastis utt., un maska tikmēr darbojas! Lieliski stimulē, mitrina un padara ādu gaišāku. Āda izskatās atpūtusies un veselīga. Esence ir ūdeņaina tāpēc viegli iesūcas un neatstāj lipīgu kārtiņu (ļoti nepatīk). Labi darbojas ar turpmāku kopšanu (serums, krēms, SPF) un grims. Neizraisa kosmētikas u.c.ripošanu. Man jau ir lieli krājumi :o
Mana vismīļākā maska no šīs firmas, labi mitrina tāpat kā citas maskas, turklāt tai ir lieliska smarža 🥰
Lieliska maska, skaisti smaržo pēc kafijas, biju patiešām pārsteigta par šo patīkamo smaržu! Mitrina un atstāj ādu atsvaidzinātu.
Maskai ir maiga kafijas smarža un lieliski pieguļ sejai, āda pēc maskas jūtas nedaudz taukaina un paliek ļoti mitrināta
Lieliska maska, ļoti labi mitrina un patīkami smaržo :) Man uzreiz bija jāpasūta drauga kafijas automāts :) un man patīk smieklīgais iepakojums :D
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.